Wieloletnia współpraca z Polskim Związkiem Hodowców Gołębi Pocztowych pozwoliła na stworzenie prestiżowego wydarzenia, które łączy tradycję z nowoczesnością i jest doceniane przez hodowców nie tylko z kraju, ale również zza granicy. EXPOGołębie to rozpoznawalna marka, która jest gwarancją najlepszych produktów i usług.

Długo wyczekiwana, tegoroczna edycja skupiła ponad 100 Wystawców z 5 krajów. Kilka tysięcy Zwiedzających mogło podziwiać najszybsze i najpiękniejsze okazy gołębi pocztowych czołówki polskich i europejskich hodowców.

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych zorganizował 70. Ogólnopolską Wystawę Gołębi Pocztowych, podczas której można było zobaczyć zgłoszone reprezentacje i tysiące najlepszych gołębi w Polsce.

A wszystko to po raz pierwszy we wnętrzach nowoczesnego Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Organizatorem Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie jest Grupa PTWP z Katowic, której spółka Expo Silesia, na podstawie umowy z dnia 2 kwietnia 2021 r., przekazała prawa do organizacji i kontynuacji targów.

Założeniem i ambicją nowego organizatora jest utrzymanie prestiżu i efektywności wydarzenia oraz przystosowanie jego skali do możliwości związanych z nową, postpandemiczną rzeczywistością, a także realizacja targów z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.