Uprzejmie informujemy, że w związku panującą pandemią COVID-19 oraz obostrzeniami z nią związanymi, rejestracja na 13. edycję Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie jest obowiązkowa.

Zakup biletu wstępu na 70. Ogólnopolską Wystawę Gołębi Pocztowych organizowaną przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych możliwy WYŁĄCZNIE po dokonaniu rejestracji:

Rejestracja - uczestnicy Rejestracja - media

W związku z panującą pandemią COVID-19 oraz obostrzeniami z nią związanymi, w 13. edycji Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie mogą wziąć udział uczestnicy, którzy (według swojej najlepszej wiedzy)*:

Pełne zasady bezpieczeństwa dotyczące zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępne są na stronie.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: targi@ptwp.pl

ZAPOZNAJ SIĘ Z NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYMI PYTANIAMI

 

1. Gdzie mogę zgłosić swój udział?

Rejestracja prowadzona jest na stronie internetowej wydarzenia.

2. Czy mogę zapisać się w inny sposób?

Nie ma możliwości rejestracji w inny sposób niż przez stronę.

3. Do kiedy trwa rejestracja?

Rejestracja trwa do 9 stycznia 2022 r.

4. Jak mogę się zarejestrować?

Aby się zarejestrować należy podać imię, nazwisko oraz adres e-mail lub numer telefonu (dane wpisywane podczas rejestracji muszą odpowiadać danym uczestnika, który pojawi się na wydarzeniu).

5. Jak mogę zakupić bilet?

Możliwość zakupu biletu na 70. Ogólnopolską Wystawę Gołębi Pocztowych organizowaną przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych otrzymają wszyscy zarejestrowani uczestnicy. Po wypełnieniu i zaakceptowaniu formularza rejestracyjnego, uczestnik zostanie przeniesiony na stronę, gdzie będzie opcja "KUP BILET".

6. Czy udział w wydarzeniu jest bezpłatny?

Dzięki uprzejmości Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla: kobiet, dzieci do 18 r.ż. (przebywających pod opieką osoby dorosłej), wystawców oraz mediów (dziennikarze oraz pracownicy i współpracownicy redakcji).
Uwaga! Wystawcy oraz media posiadają osobny formularz rejestracyjny.

7. Ile kosztuje bilet?

Zakup biletu wstępu na 70. Ogólnopolską Wystawę Gołębi Pocztowych organizowaną przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych możliwy wyłącznie po dokonaniu rejestracji.

Cena za karnet (7-9 stycznia 2022 r.) wynosi 90 PLN brutto + 2 PLN brutto (opłata transakcyjna - dotyczy biletów online).

Cena biletu jednodniowego wynosi 30 PLN brutto + 2 PLN brutto (opłata transakcyjna - dotyczy biletów online).

Istnieje możliwość zakupu biletu kolekcjonerskiego lub z opcją "zapakuj na prezent" - opcje te są dodatkowo płatne. Powyższe usługi dostępne tylko przy zakupie online.

8. Czy istnieje możliwość zakupu biletu na miejscu?

Tak, istnieje możliwość zakupu biletu na 70. Ogólnopolską Wystawę Gołębi Pocztowych na miejscu. Zakup biletu możliwy będzie w kasie - płatność gotówką lub kartą.

9. Co powinnam/powinienem mieć ze sobą w dniu wydarzenia?

Uczestnik: Jeżeli zakup biletu odbył się drogą online, prosimy o jego okazanie w dniu wydarzenia (na telefonie/tablecie) lub w wersji papierowej (wydruk).
Na tej podstawie uczestnikowi zostaną wydane opaski uprawniające do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Wystawca/media: Prosimy o okazanie otrzymanego kodu kreskowego (na telefonie/tablecie) lub w wersji papierowej (wydruk).
Na tej podstawie zostanie wydany identyfikator uprawniający do wzięcia udziału w wydarzeniu.

10. Gdzie odbędzie się tegoroczna edycja wydarzenia?

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe zlokalizowane jest w samym sercu miasta, tuż obok legendarnej hali widowiskowo-sportowej Spodek. Wspólnie z Muzeum Śląskim i siedzibą Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia współtworzą „Strefę Kultury” - nową przestrzeń miasta, z której chętnie korzystają turyści oraz mieszkańcy Katowic i Aglomeracji Śląskiej.

11. Jak dojechać do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach?

Dojazd samochodem

Doskonałe położenie w pobliżu autostrady A4 i A1 pozwala na sprawne dotarcie z wielu miejsc w kraju i Europie. Liczne parkingi zlokalizowane wokół MCK umożliwiają komfortowe korzystanie z obiektu.

ParkiniDojazd pociągiem

Z Dworca PKP w Katowicach do Międzynarodowego Centrum Kongresowego można dostać się:

pieszo w 15 min. (2,5 km),
taksówką z Placu Oddziałów Młodzieży Powstańczej lub ulicy Młyńskiej,
tramwajem z przystanku Katowice Dworzec PKP liniami T2, T11, T13, T23, T43 do przystanku Katowice Rondo ( 8 min.).

Dojazd tramwajem i autobusem

Najbliższy przystanek tramwajowy i autobusowy KZK GOP dla Międzynarodowego Centrum Kongresowego to Katowice Rondo, Katowice Spodek lub Katowice Uniwersytecka.

Połączenia lotnicze

Międzynarodowe Centrum Kongresowe zlokalizowane jest 30 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowicach- Pyrzowicach. Podróż samochodem na lotnisko zajmuje ok. 0,5 h. Z lotniska w Pyrzowicach można do MCK dotrzeć taksówką (cena ok. 100 zł) lub busem (cena ok. 30 zł). Wybierając podróż busem z lotniska w Pyrzowicach należy kierować się na przystanek Katowice Sokolska (1 km od MCK) lub Katowice Hotel Novotel (850 m od MCK).